Nedávno prišlo Slovensko o dve obľúbené a energické trénerky, ktoré mali celý život pred sebou. Diana Hô Chí zomrela 9. augusta, pričom jej telo bolo nájdené na hladine mora s predpokladom, že zomrela na infarkt či mozgovú porážku. O príčinách smrti Dajany Dulovcovej však existuje množstvo otáznikov, ku ktorým sa vyjadrila jej zdrvená mama.

Osobná trénerka Dajana Dulovcová zomrela 10. augusta, pričom poslednýkrát vydýchla vo veku 28 rokov. Jej smrť je veľkou záhadou pre rodinu i priateľov, keďže bola aktívnou ženou, ktorá sa cvičeniu venovala od svojich 16 rokov. Nemali ju trápiť žiadne vážne zdravotné problémy.

K jej smrti sa vyjadrila mama Ivona, ktorá stále nemôže uveriť, že jej milovaná dcéra už nie je medzi živými. Podľa vlastných slov jej volala, no telefón nezdvíhala a nezavolala ani späť. Na druhý deň začala mať obavy a vybrala sa do jej bytu. „Otvorila som dvere a kričala: ,Dajanka, kde si?‘ Prišli sme s mojou mamou do kúpeľne a bol tam strašný pohľad. Nikdy na to nezabudnem. Dajanka ležala nehybne vo vani,“ uviedla pre Nový Čas, pričom v hrozný moment bola po jej boku aj Dajanina babka.

Vitálnej športovkyni sa už nedalo pomôcť a zdrvená matka netuší, čo sa mohlo stať. Momentálne stále nie je známa presná príčina smrti. Pani Ivona absolútne vylúčila, že by si jej dcéra na život siahla sama. ,,Mala to najšťastnejšie obdobie, aké si len mohla želať. Mala skvelého priateľa… maľovala obrazy, piekla torty, milovala kone a príroda bola jej resetom,“ dodala. Sedem koní sa zúčastnilo aj pohrebu, avšak ten jej bol jediným neosedlaným.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/Dajana Dulovcová