Všetky dohady o vzťahu moderátorky SuperStar a Rytmusa potvrdil samotný raper krásnym priznaním. Na oficiálny vzťah vyjadrili svoje názory aj viaceré známe slovenské osobnosti. 

O tom, že moderátorka Jasmina Alagič (27) a Rytmus (41) tvoria pár sa šepkalo už dlhšie, obaja to však popierali a tvrdili, že sú iba kamarátmi. V piatok sám raper zmenil rétoriku a oficiálne priznal, že Jasminu miluje. Ako dôkaz zverejnil aj video s bozkom. Sympatická brunetka reagovala veľavravným srdiečkom. Postupne sa začali objavovať aj reakcie viacerých známych slovenských tvárí.

Režisér Pepe Majeský, ktorý je okrem iného režisérom aj SuperStar tvrdí, že obom im to dopraje. “Najlepší postoj,” zareagoval na zverejnené video spevák Adam Ďurica. Youtuber a herec Lukáš Frlajs si robil srandu zo svojho kolegu Mateja Zrebného, ktorého fanúšikovia niekedy často spájali s Jasminou, pretože často účinkovala v jeho videách. “A to si Matej bral kvôli tebe väčší byt,” odkazuje so smiechom Jasmine Frlajs. “Ja sa teším! Ale občas si ju ešte požičiam na nejaký skečík, dobre môj?,” hovorí Matej Rytmusovi. Väčšina fanúšikov sa zo vzťahu teší, zdá sa im však, že Rytmus na Daru zabudol až príliš skoro.

Zdroj | Foto: Instagram