Skupina Elán, ktorá je na slovenskej šoubiznisovej scéne viac ako 50 rokov, patrí k najúspešnejším domácim formáciám všetkých čias, pričom takmer každá z ich piesní zožala veľký úspech. Hudobníci však poriadne pritvrdili, keď zverejnili videoklip k svojmu novému singlu, na ktorý už reagujú aj rádia.

Vašo Patejdl, Jano Baláž a Jožo Ráž – nesmrteľná trojica výborných hudobníkov si pripravila pre fanúšikov kontroverznú hudobnú novinku s názvom ,,Bulvárne krysy“. Vo videoklipe sa členovia kapely dohodujú na ,,deratizácií“ novinárov a následne stoja nad zajatými žurnalistami, ktorým líder skupiny mieri zbraňou priamo do tváre. Patejdl nakoniec so striekacou pištoľou chrsne jednému z nich do tváre vodu, na čo elánisti spustia burácajúci smiech. Scéna ako z teroristickej popravy poriadne pobúrila Slovákov a skladbu nazvali ,,najväčším dnom“.

Na nový klip zareagovali aj slovenské rádiá, ktoré donedávna veľmi radi zaraďovali ,,elánovky“ do vysielania. V tomto prípade však prišlo rázne odmietnutie. Rádio Expres a Rádio Services totiž nemajú v pláne hrať nový singel od Elánu. Rovnaký názor zdieľa aj rádio Vlna, Europa 2, Anténa Rock a Rádio Jemné.

Fun rádio síce zverejnilo pesničku na svojej oficiálnej stránke, no zároveň vyjadrilo svoje stanovisko. ,,Skupina Elán zverejnila nový klip. Ten pobúril mnohých Slovákov. Jožo Ráž totiž spieva o novinároch, že sú krysy, aj keď má na mysli len tých bulvárnych, no rok po vražde Jána Kuciaka sa to vôbec nehodí,“ uvádza sa na stránke funradio.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Skladbu si môžete vypočuť —TU—!

Zdroj: cas.sk, funradio.sk  |  Foto: YouTube