Slovenský herec sa mal v dnešný deň zúčastniť tlačovej konferencie k slovenskej verzii muzikálu West Side Story, pričom cez víkend mal naplánované divadelné predstavenie. V priebehu noci sa však behom pár minút všetko zmenilo, keďže jeho zdravotný stav sa natoľko zhoršil, že musel navštíviť pohotovosť.

Gregora Hološku môžu diváci poznať zo seriálu Chlapi neplačú alebo Komisár Rex. Aj napriek tomu, že sa v súčasnosti objavuje v seriáloch akosi sporadicky, stále je dôležitou súčasťou Divadla Aréna. Jedno z predstavení s názvom „Na mol“ mal odohrať aj tento víkend. V noci ho však prepadli silné bolesti nohy a situácia bola natoľko neznesiteľná, že ho herec Janko Jackuliak zaviezol do nemocnice.

Vyšetrenia nakoniec preukázali, že Gregor má zápal mäkkého tkaniva a istý čas bude musieť mať nohu v sadre. Aj napriek tomu, že trpel bolesťami, nakoniec odohral aspoň predstavenie ,,Kumšt“, keďže nemohol narušiť dej. Herec po celý čas sedel na stoličke a v najhoršom prípade si pomáhal barlami. Prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Zuzana Lea B., Facebook/Chlapi neplačú – oficiálna stránka, markiza.sk, Pixabay