Po mnohých známych tvárach zo sveta šoubiznisu sa už aj internetová komička zaradila medzi pacientov ochorenia koronavírusu. Nas*atá žena s povesťou nespútanej divy búrajúcej všetky zaužívané konvencie, sa prihovára svojim fanúšikom so závažnou témou vírusového ochorenia.

Červenovlasá komička, ktorá len nedávno zabavila Slovensko paródiou na očkovanie Dominiky Cibulkovej, ostala po nedávnom testovaní na koronavírus nepríjemne zaskočená. Ani prísne dodržiavanie všetkých odporúčaných i nariadených opatrení ju totiž neubránilo od ochorenia Covid-19, ktoré ju pripútalo na lôžko.

Nasr*tá žena však nestojí o ľútosť a svojich fanúšikov iba žiada o to, aby sa pri najmenšom podozrení nechali otestovať a tým chránili nielen seba, ale aj ostatných. Ako totiž upozorňuje, u nej neboli zásadné štandardné príznaky ako strata chuti a čuchu, no predovšetkým búšenie srdca, únava a výrazná bolesť hlavy.

„Včera mi brutálne búšilo srdce, nevedela som dýchať, dnes ma neskutočne bolí hlava. Takže som sa išla dať pretestovať a som pozitívna. Musím povedať, že som strašne veľa spala, bola som hrozne unavená,“ informovala v štvrtok podvečer na sociálnej sieti, pričom o pár hodín neskôr potvrdila zlepšenie zdravotného stavu. Prajeme skoré uzdravenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: IG/nasratazena