Manželstvo známej dvojice je definitívne ukončené. Hudobník sa mal po siedmich rokoch s krásnou a sympatickou manželkou nechať rozviesť, pričom si už mali rozdeliť aj majetok.

Ivan Tásler (40) v auguste tohto roka priznal, že manželstvo s Aničkou (31) je v koncoch. Dvojica, ktorá spolu prežila krásnych sedem rokov, potvrdila, že už dlhšiu dobu prechádza krízou, ktorú sa im nepodarilo prekonať. Podľa informácií Nového Času sa Táslerovci postavili aj pred súd, ktorý okrem rozvodu rozdelil aj ich 2 byty v centre Bratislavy presne na polovicu.

Spevákovi tak už ani oficiálne nič nebráni užívať si nový vzťah po boku vizážistky Denisy (25), s ktorou si padli do oka na svadbe Jána Ďurovčíka. Hoci svoj vzťah zo začiatku zapierali, napokon vyšli s pravdou von. Na sociálnej sieti krásky nechýbajú ani spoločné zamilované zábery.

Anička si okamžite po rozvode zmenila priezvisko na svoje dievčenské, aj keď s exmanželom vychádzajú natoľko dobre, že mu pomohla aj s novou skladbou. A hoci je oficiálne stále single, začína sa pošuškávať o jej sympatiách k spevákovi Matejovi Koreňovi, s ktorým sa ukazujú na akciách a vždy sa dobre zabávajú. Je tak jasné, že každý z dvojice začal novú etapu života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Anička si už na sociálnych sieťach zmenila Táslerová na dievčenské priezvisko
Ich manželstvo je definitívne ukončené
Ivan Tásler tvorí pár s mladou Denisou

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/anna.onderkova, denisaverna, Pixabay