Uplynulé dni boli mimoriadne obtiažne pre slovenského speváka, ktorý nečakane prišiel o najdôležitejšiu ženu svojho života. Hudobník Juraj Zaujec, ktorý sa v roku 2012 preslávil v šou Hlas Česko Slovenska, je stabilnou súčasťou domácej hudobnej scény, pričom mamu mu zobralo pandemické ochorenie koronavírus!

„Nikdy mi nenapadlo, že keď to príde, tak to bude také ťažké a divné zároveň. Myslel som si, že keď mama odíde, bude už stará, budem pri jej posteli sedieť a držať ju za ruku. Že mi ešte niečo povie, nejaké posledné slová. Že to nebude bolieť až tak veľmi, lebo už bude mať sto rokov a poviem si, že OK, dožila sa krásneho veku. No život nebeží tak, ako práve chceme a nič z toho sa nestalo,“ napísal spevák v emotívnom statuse potom, čo sa už nestihol so svojou mamou osobne rozlúčiť.

Ako empaticky dodal, zažil presne to, čo približne sto rodín zo Slovenska denne, keď im odíde milovaný člen rodiny v dôsledku pandemického ochorenia. „Niekoho vám odnesú z ničoho nič na pľúcnu ventiláciu a vy ho už nikdy neuvidíte. Je to fakt peklo,“ priblížil hudobník, ktorý svojej mame zložil na rozlúčku nádhernú pieseň. „Prvé, čo mi napadlo, bolo, že jej zavolám, aby si ju pustila, že sa jej bude určite páčiť. Tak dúfam, že si ju pustíš, mami, tam niekde hore,“ odkázal zdrvený spevák.

„Mami, prepáč. Že som ti niekedy nezdvihol telefón. Prepáč, že som ti niekedy povedal, že teraz nemám čas, lebo niečo ukrutne dôležité riešim. Prepáč, že som neprišiel za tebou vždy, keď som mal chvíľu voľno. Prepáč, že som si s tebou nezaspieval naše dvojhlasy vždy, keď sme boli spolu. Prepáč, že som ti povedal len tisíckrát, ako ťa ľúbim, aj keď aj miliónkrát by bolo málo. A prepáč mi, že som ťa už pred touto pliagou, čo je všade okolo nás, nedokázal ubrániť,” odkázal do neba Juraj. Aby toho nebolo málo, hudobníkova mama skonala len hodinu predtým, ako sa mal konať pohreb jeho babičky. Rodine Juraja Zaujeca vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, FB/Juraj Zaujec