Taký luxus, aký dopraje raper Rytmus (41) svojej milovanej Jasmine (29), si nemôže dovoliť každý. Aktuálne si musí hrabnúť do peňaženky poriadne hlboko, aby mohol moderátorke splniť všetky sny.

Raper sa netají tým, že je aktuálne najviac zamilovaný, ako kedy bol a fanúšikom to nezabúda zdôrazňovať takmer každý deň. Pri láske, ktorú momentálne cíti, tak ide ruka v ruke aj fakt, že chce svoju milú zahŕňať dařcekmi a pozornosťou. S Jasminou si tak zrejme musí poriadne prevetrať peňaženku, aby mohol zafinancovať takýto luxus.

Nedávno sa totiž pochválili na sociálnej sieti drahými nákupmi vo Viedni, kam si odskočili aj každý druhý deň. Raper verejne zablahoželal exotickej moderátorke k meninám, aj keď v kalendári svietilo iné meno: “Dnes má Jasminka meniny. Všetko najlepšie láska,” rozcítil sa hudobník. Jasmina spokojne dodala, že ona má meniny každý deň, takže aj darčeky si užíva denno-denne. Patrik svoju lásku pravidelne pozýva k západným susedom na večeru, výlet alebo nákupy a najnovšie jej v ruke svietila taška s luxusnou značkou Louis Vuitton. Raper sa tiež neváha pochváliť sumou 150 eur, ktorú rád zacvaká na pumpe. Pri Dare sme ale na takéto zábery neboli zvyknutí a speváčka sa na drahých nákupoch objavovala sama. Žeby Patrikovi pri Dare chýbal pocit, že ju môže potešiť niečím, čo si ona sama nemôže dovoliť?

Rytmus si s Jasminou vyšiel na pravidelné luxusné nákupy

Zdroj │ Foto: Instagram