Slovenským futbalom otriasla nešťastná správa o zdravotnom stave mladého futbalové reprezentanta Martina Murcka. Talentovaný útočník nášho národného tímu do 19 rokov momentálne bojuje v nemocnici o život. Celé Slovensko sa za neho modlí, ľudia veria, že tento boj o život vyhrá!

 

Za zdravotný stav tohto mladého chlapca môže dopravná nehoda, ktorá sa stala v stredu neďaleko jeho rodnej obce Kurimy. Martin sedel v aute ako spolujazdec, pričom ho viezol jeho kamarát. Dokopy boli v aute traja ľudia, no Martin z nich skončil najhoršie a je v kritickom stave.

Podľa informácií, ktoré uvádza portál cas.sk, vrazilo do auta, v ktorom sa viezol Martin z vedľajšej cesty iné auto, ktoré nehodu spôsobilo. Spolujazdci sú zranení ľahko, no Martin musel podstúpiť operáciu hlavy, po ktorej momentálne prekonáva najťažšie chvíle svojho života. Rodina aj známi sa za chlapca modlia a veria, že sa z tejto ťažkej situácie dostane.

Nehoda zasiahla nielen rodinu a známych, ale aj futbalovú verejnosť, pretože Martin je veľkou nádejou slovenského futbalu. S týmto športom začal v rodnej dedine, no neskôr si ho všimli v Bardejove a začal obliekať dres Partizána. Okrem toho, že hráva vo výbere Slovenska do 19 rokov sa tento rok zúčastnil aj skúšky v akadémii Manchesteru City.

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Martin Murcko