Piatkový večer patril voľbe novej Miss Slovensko 2016 a všetci s napätím očakávali, ktorá z dievčat získa korunku krásy. Víťazkou sa stala Kristína Činčurová s číslom 1!

[sociallocker]Rodáčka z Lučenca Kristína (18) sa pritom môže pýšiť aj ďalšími tromi titulmi: Miss Gosh 2016, Miss Príjemný hlas a zároveň si ju zvolili novinári za Miss Press. Víťazstvom získava honorovanú zmluvu, byt na jeden rok, osobný automobil a exotickú dovolenku. Po výhre v slovenskom kole postupuje automaticky na Miss World 2016.

kristina cincurova miss slovensko
Kristína Činčurová zvíťazila aj u novinárov.

Titul 1. vicemiss 2016 si odniesla finalistka Michaela Meňkyová z Nitry. Miesto 2. vicemiss Slovensko 2016 získala Lenka Tekeljaková. Titul Eva Miss Sympatia 2016 udeľovali diváci a ich priazeň si získala opäť Lenka Tekeljaková zo Žiliny. Titul Miss Pierot 2016 vyhrala 20-ročná finalistka Erika Bugárová z Bojníc.

https://www.instagram.com/p/BDqY9Q2AkeP/?taken-by=_kristin_c

Finalistky predviedli kolekcie od štyroch módnych návrharov nazvané Štyri ročné obdobia, plavky od Zlatice Hubertovej a večer hudobne a tanečne sprevádzali hviezdy ako The Pastels, Zuzana Smatanová, ktorá v priamom prenose predstavila aj svoj nový hudobný klip, Celeste Buckingham a Matěj Vavra. Na záver finalistky vystúpili vo večerných róbach od Izabely Komjati a moderátorsky sprevádzali Michal Sabo a Alexandra Pavlovič Hinková. Víťazke srdečne gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/BEZH8KWAkaA/?taken-by=_kristin_c

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]