12. januára spustila verejnoprávna RTVS vysielanie nového dramatického seriálu Hniezdo, ktorý prekonal všetky očakávania divákov. Špičkové herecké obsadenie si okamižite zamilovali státisíce divákov, pričom chválou nešetria ani na úvodný singel Poslednýkrát.

Hlavný vysielací čas patrí v nedeľu večer na RTVS novému seriálu Hniezdo, ponúkajúc divákom príbehy rôznych ľudí, ktorí nemôžu, no túžia mať deti. V dejovej línii ste sa mohli zoznámiť s postavami, ktoré stvárňujú herci Soňa Norisová, Alexander Bárta, Marián Mitaš, Andrea Karnasová, Zuzana Kubovčíková Šebová, Marek Geišberg, Pavol Višňovský a Zuzana Frenglová.

“Pracovali sme cez to leto na niečom výnimočnom. Za seba môžem povedať, že som sa možno pri žiadnom seriáli tak emočne nenatrápila ako pri tomto seriáli, ale stálo to za to, aspoň dúfam, že výsledok bude stáť za to,” prezradila Zuzana Norisová, ktorú scenár nadchol na prvé prečítanie.

Kým slovenských divákov okamžite nadchol dej i spracovanie celého seriálu, na druhej koľaji neostala ani titulná skladba. O tú sa postarala kapela Peter Bič Project a spevák Tomáš Buranovský. “Tento song vznikol koncom minulého roka a som veľmi rád, že som sa na ňom podieľal nielen interpretačne, ale spolu s Peter Bič Project aj autorsky,” nechal sa počuť čoraz úspešnejší hudobník.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/buranowski_official | Foto: FB/RTVS