Zo slovenského hudobného šoubiznisu prišla nečakaná a smutná správa. Na večný odpočinok odišiel spevák a bývalý člen hudobnej skupiny Modus. Umelca mali dlhšie trápiť zdravotné problémy, ktoré sa mu zrejme stali osudnými. Verejnosť informovala dlhoročná novinárka Anka Olvecká.

Vo veku 66 rokov zomrel spevák a bývalý člen hudobnej skupiny Modus Jozef Paulíni. O jeho zdravotných problémoch vedel textár Kamil Peteraj. Podľa jeho slov však umelec nechcel o nich hovoriť. ,,…keď som sa ho pýtal viac, mávol nad tým rukou. Nechcel to ďalej rozvíjať. Je mi to tak ľúto,“ uviedol Peteraj pre plusku.sk.

Vážnu chorobu mal dlho podceňovať, i keď presná diagnóza nebola zverejnená. Poslednýkrát mal vydýchnuť v nemocnici. Paulíni bol veľkou hviezdou v 80. rokoch, keď pôsobil v skupine Modus. Naspieval slávne hity ako Roberta, Keď sa raz oči dohodnú, Skús či Snívaj lietaj bež a skáč.

S umelcom sa verejne rozlúčila aj jeho bývalá partnerka a speváčka Marcela Molnárová. ,,…naše hlboké priateľstvo, ktoré bolo nad všetkými vzťahmi, nám dávalo porozumenie a zmierenie so životom. Ach, nájdi potom v objatí tvojho ocka a mamy. Budem pamätať, neboj. Trocha tvoja Rybka,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anka Olvecka, Marcella Molnarova, pluska.sk  |  Foto: FB/Anka Olvecka, YT/Roman S., Pixabay