Uplynulá noc sa na Slovensku niesla v znamení krásy, pričom diváci súťaže Miss spoznali v poradí 26. víťazku prestížnej šou. Z dvanástich finalistiek si napokon korunku odniesla Sophia Hrivňáková, 21-ročná kráska z Banskej Štiavnice.

7. augusta sa na obrazovkách televízie JOJ konal 26. ročník súťaže Miss Slovensko, kde porota vybrala víťažku spomedzi dvanástich finalistiek. Stand-up komik a moderátor Bekim, strieborný medailista z olympiády 2020 v Tokiu Jakub Grigar, fotografka Petra Ficová, umelkyňa Mikina Dimunová, módny fotograf Lukáš Kimlička, bývalá riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová, tenistka Dominika Cibulková a riaditeľ súťaže Michael Kováčik napokon zvolili za víťazku Sophiu Hrivňákovú, ktorá v úvode šou viedla aj ako Miss Sympatia.

Tou sa napokon stala súťažiaca s číslom 8. Júlia Ivanová, ktorá si odniesla aj ocenenie Miss vlasy, Miss úsmev, no oficiálna korunka sa jej neušla. Okrem štandardnej promenády v šatách či plavkách tentokrát dievčatá predviedli nielen svoj skrytý talent, ale aj prehliadku v svadobných šatách. Práve po nej nasledovalo vyhlásenie výsledkov. Druhou vicemiss sa stala finalistka číslo 7., Jana Vozárová z Púchova, prvou vicemiss Bratislavčanka s číslom 4., Sylvia Šulíková, a novou Miss finalistka s číslom 3., Sophia Hrivňáková.

Vedľajšie tituly

  • Miss Press – 8. Júlia Ivanová
  • Miss Gosh – 3. Sophia Hrivňáková
  • Miss Úsmev – 8. Júlia Ivanová
  • Miss Príjemný hlas – 5. Gréta Sobeková
  • EVA Miss Sympatia – 8. Júlia Ivanová

Miss Slovensko Sophia Hrivňáková

1. vicemiss Syliva Šulíková

2. vicemiss Jana Vozárová

Miss Sympatia Júlia Ivanová

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/missslovensko, peter_stas