Pitva odhalila príčinu smrti niekdajšieho slovenského hokejistu Mareka Svatoša a výsledky, ktoré priniesol denník Denver Post, sú viac než šokujúce!

[sociallocker]Slovenský hokejový reprezentant Marek Svatoš zomrel 5. novembra 2016 vo veku 34 rokov v americkom Denveri. Včera denník Denver Post vyšiel s výsledkami pitvy niekdajšieho útočníka a tie sú šokujúce. V tele Mareka Svatoša sa našli stopy po kodeíne, morfiu a antidepresívach. Lekári taktiež odhalili prítomnosť návykovej látky. Podľa uvedeného zdroja sa na mieste tragédie našli aj pomôcky na užívanie drog. Jeho predčasnú smrť však nemalo spôsobiť predávkovanie, ale zlá kombinácia užívaných liekov.

2

Marek Svatoš bol v roku 2001 draftovaný Coloradom Avalanche, ktorého dres obliekal až do roku 2010. Najviac sa mu darilo v jeho nováčikovskej sezóne, kedy nastrieľal 32 gólov. V NHL ešte obliekal dresy Nashvillu Predators a Ottawy Senators. Zahral si taktiež ruskú KHL, v ktorej pôsobil v tímoch Omsku a bratislavského Slovana. Profesionálnu kariéru ukončil polročným pôsobením v rodných Košiciach.

1

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk<<<

Zdroj: Denverpost.com | Foto: Instagram[/sociallocker]