Toto by zrejme nikto nečakal, no je to realita. Legenda českej hudobnej scény a jeden z mála celosvetovo uznávaných československých interpretov vystúpi na Slovensku pod holým nebom.

[sociallocker]Karel Gott sa zúčastní Topfestu 2017. Štrnásty ročník tohto populárneho letného festivalu tak priláka zrejme aj mnohých, ktorí by inak na predovšetkým rockový festival neprišli. V minulosti sa na piešťanskom Topfeste predstavili slávne skupiny ako Iron Maiden, Nightwish, Sabaton, Europe či Twisted Sister a celá “domáca” elita na čele s Kabátom, Horkýže Slíže, Inekafe, Tublatankou, Konfliktom, Zónou A či Zoči Voči. Takéto meno by však zrejme nikto nečakal.

Karel Gott vystúpi 1. júla 2017. A čo na to povedali organizátori? “Sľubovali sme hudobný sviatok na začiatku leta, kde si každý nájde svoj štýl, svoju hudbu, svoju zábavu…Tak tu máme jedno z ďalších prekvapení – koncert jednoznačne najväčšej legendy v našich končinách pod holým nebom. Je mi veľkou cťou, že po tom, čím si pán Karel Gott prešiel v uplynulých mesiacoch bude práve náš festival jeho asi najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka.” Jeho vystúpenie má byť okorenené aj zaujímavými hosťami.

Takže Topfest nás neprestáva prekvapovať. Kto vie, čo si ešte pre nás pripraví.

Zdroj: livemusic.sk | Foto: YouTube
[/sociallocker]