Toto by zrejme nikto nečakal, no je to realita. Legenda českej hudobnej scény a jeden z mála celosvetovo uznávaných československých interpretov vystúpi na Slovensku pod holým nebom.

Karel Gott sa zúčastní Topfestu 2017. Štrnásty ročník tohto populárneho letného festivalu tak priláka zrejme aj mnohých, ktorí by inak na predovšetkým rockový festival neprišli. V minulosti sa na piešťanskom Topfeste predstavili slávne skupiny ako Iron Maiden, Nightwish, Sabaton, Europe či Twisted Sister a celá „domáca“ elita na čele s Kabátom, Horkýže Slíže, Inekafe, Tublatankou, Konfliktom, Zónou A či Zoči Voči. Takéto meno by však zrejme nikto nečakal.

Karel Gott vystúpi 1. júla 2017. A čo na to povedali organizátori? „Sľubovali sme hudobný sviatok na začiatku leta, kde si každý nájde svoj štýl, svoju hudbu, svoju zábavu…Tak tu máme jedno z ďalších prekvapení – koncert jednoznačne najväčšej legendy v našich končinách pod holým nebom. Je mi veľkou cťou, že po tom, čím si pán Karel Gott prešiel v uplynulých mesiacoch bude práve náš festival jeho asi najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka.“ Jeho vystúpenie má byť okorenené aj zaujímavými hosťami.

Takže Topfest nás neprestáva prekvapovať. Kto vie, čo si ešte pre nás pripraví.

Zdroj: livemusic.sk | Foto: YouTube