Ilustračná foto

Príbeh ako z Ameriky sa, bohužiaľ, tentokrát stal na Slovensku. Iba deň pred svadbou Marek zavraždil svoju snúbenicu. A potom s ňou spravil niečo hrozné. 

Dnes by už z mladého páriku boli manželia. V sobotu čakal Mareka (27) a Sašku (†26) ich veľký deň. Svadbu neplánovali po žiadnom krátkom romániku, ale po desaťročnom vzťahu. V piatok sa však v Spišskej Novej Vsi stalo niečo, čo nikto nečakal. Mladý policajt Marek brutálne zabil svoju nastávajúcu manželku. Marek na Alexandru zaútočil doma, pričom ju mal bodnúť trikrát do chrbta, informujú topky.sk. Útoku mala predchádzať hádka.

To, čo potom Marek spravil s telom svojej partnerky naháňa hrôzu. Polial ho benzínom a zapálil, píšu Topky. Odviezol ho za Levoču pod Mariánsku horu, kde ho policajti našli v kríkoch. Iba pár hodín pred plánovanou svadbou ohlásil na polícii nezvestnosť Alexandry, pričom im povedal, že naposledy ju videl v piatok, kedy ho prepadli a poranili mu nohu.

Polícií sa však nezdalo, čo Marek tvrdil a začali vyšetrovať. Kamery ho vraj nasnímali, ako nesie telo. Podľa portálu sa mladý muž mal k činu nakoniec priznať. V rieke Hornád našli muži zákona plachtu od krvi a vražednú zbraň. Obvinený policajt môže stráviť za mrežami 15 až 20 rokov. Muž, ktorý Alexandru zavraždil bol zaradený do pohotovostnej motorizovanej jednotky a v zbore pracoval päť rokov. Dôvod útoku zatiaľ nie je známy. Podľa Markízy sa mali pohádať pri balení koláčov, pričom mu mala Alexandra vyčítať, že je na všetko sama. Svedok pre Nový Čas zasa povedal, že Alexandra vraj chcela zrušiť svadbu, pretože odhalila jeho neveru.

Zdroj: topky.sk, cas.sk | Foto: cz.depositphotos.com