Ako sa zdá, Slovensko má novú internetovú hviezdu! Okrem Goga, Expl0iteda, Lucypug, Momy či Sajfu sa na vrchol domácej YouTube scény prediera aj prvé zviera, ktorým je drzá čierna mačka Jackie! 

Sociálne siete sa stali v 21. storočí nielen pre mladých nevyhnutnosťou a výhodným marketingovým nástrojom. Pre novú generáciu upadá televízne vysielanie absolútne do zabudnutia, pričom budúcnosť vidia v streamovaní či internetovom pôsobení. Okrem osobných profilov na Facebooku či Instagrame sa stáva čoraz populárnejším online prenos či publikovanie videí, vďaka ktorým sa môže stať hviezdou virtuálneho sveta doslova ktokoľvek.

Kým kedysi patrili k najpopulárnejším osobnostiam “šoubiznisu” moderátori spravodajstva či rôznych relácii, dnes sú nimi predovšetkým mladí YouTuberi, ktorí si vyskladali slávu na videách a fanúšikov si chovajú od útleho veku. Ako sa však zdá, domáci diváci majú aktuálne svoju novú hviezdu, ktorá si len za 3, áno, slovom TRI dni, získala 70 000 fanúšikov. Status drzej mačky Jackie ide raketovo hore a aj keď jej majiteľ pridal doposiaľ iba tri videá v celkovej dĺžke približne 4 minúty, dostala sa do TOP trendov nielen na Slovensku, ale aj v Čechách.

1

2

3

Zdroj: YouTube