Jedno tajomstvo za druhým! Je tomu len zopár dní, čo sa v absolútnej tichosti oženil spevák Lukáš Adamec (35) a Zuzana Haasová (41) porodila vytúženú dcérku, pričom o svojom súkromí mlčal aj ďalší herec! Otcom sa totiž nedávno stal i známy umelec Kamil Mikulčík (44)!

Televízia Markíza momentálne vysiela obľúbený seriál Výnimočná Nikol, kde sa v hlavných úlohách predstavili Táňa Pauhofová (39) a Kamil Mikulčík. Zdá sa, že kolegovia sa takmer v totožnom čase môžu pochváliť aj výnimočnou novinkou, ktorou je rozrastanie sa ich rodín. Kým ryšavá herečka porodila dcérku Milu začiatkom októbra, Kamil sa stal otcom už pred pár týždňami.

I keď sa zdalo, že po svojom boku nemá dlhodobo žiadnu partnerku, opak je pravdou a pre týždenník Téma potvrdil, že sa teší z nového prírastku. Na otázku redaktorky, ktorá sa ho opýtala, či by raz svoje deti odhováral od umeleckej dráhy, odpovedal, že on už dieťa má! „Mám niekoľkotýždňovú dcérku Noemi,“ netajil, pričom bližšie informácie o svojom súkromí neuviedol. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Téma | Foto: IG/kamilmccoulcheek, tvmarkizaofficial