Známy slovenský herec si prešiel v súkromnom živote peklom, keď počas pandémie prišiel o milovanú manželku Renátu. Osud mu však doprial ďalšiu lásku, ktorú stretol pred rokom. Umelec hovorí o láske na prvý pohľad, pričom jeho nová partnerka je naozaj pohľadná kočka.

Obľúbený herec Roman Fratrič prežil počas pandémie veľmi smutné chvíle života. Prišiel totiž o milovanú manželku Renátu, s ktorou nestihli osláviť ani 5. výročie sobáša. Po období smútku mu však osud do cesty postavil ďalšiu ženu. Roman už približne rok tvorí pár so sympatickou blondínkou Luciou.

Ako prezradil pre Topky, v jeho vzťahu išlo o lásku na prvý pohľad. “Chodíme spolu už vyše roka a sranda je v tom, že sme sa zoznámili tak, že mi prišla robiť daňové priznanie,” priblížil detaily. “Vystúpila z auta a vtedy to bola opäť stotina sekundy a ja som sa v tom momente, dá sa povedať, asi zamiloval na prvý pohľad,” priznáva na rovinu. Lucia sa podľa jeho slov zamilovala rovnako už po pár dňoch.

Herec priznáva, že sú obidvaja dosť rozdielni, no práve to ich navzájom priťahuje. Kým umelec je výbušnejšej povahy, Lucia je skôr pokojná. Vo dvojici panuje aj osemročný vekový rozdiel, ktorý však nijako nepociťujú. S jeho novou láskou zatiaľ spoločne nebývajú a ani neplánujú svadbu. “Hovorí sa, že nikdy nehovor nikdy, počas toho roka sme sa občas bavili aj na túto tému a mám pocit, že ten papier nie je všetko. Zatiaľ nad tým nerozmýšľame,” dodáva, no v budúcnosti dôležitý krok nevylučuje. Herec Peter Makranský zas požiadal po pár mesiacoch o ruku krásku, ktorá je ešte stále vydatá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk | Foto: FB/Kolaps, Televízia JOJ