Známy slovenský herec prežíva náročné obdobie. Kým pred časom mu vraj hrozil nepríjemný rozvod, teraz zažíva trápenie v rodine. Jeho najbližšej osobe totiž diagnostikovali rakovinu.

Herec Maroš Kramár (59) prechádza krušným obdobím, kedy musí čeliť jednej nepríjemnosti za druhou. Len nedávno sa v jeho rodine skloňovalo slovo rozvod a s manželkou Natašou mali údajne prežívať vážnu krízu. Oni však informácie popreli a doteraz zdieľajú spoločnú domácnosť.

Do života herca však prišiel ďalší veľký problém. Jeho milovanej mame diagnostikovali zákernú rakovinu a so smutnou novinou sa podelil s verejnosťou na tlačovke ku pochodu Avon, ktorý je zameraný na boj proti rakovine prsníka. “Minulý rok som musel s mojou mamou ísť na kontrolu, lebo už to nevyzeralo dobre. S mamou sme tam prišli v poslednej chvíli. Našťastie je tu a verím, že tu ešte dlho bude,” prezradil pre Plusku. Herec tiež dodal, že jeho mama sa veľmi bála lekárov a dlhšie nechodila na prehliadky, foto Kramára s mamou v nemocnici >>> TU <<<. Momentálne sa však podľa jeho slov má oveľa lepšie a nachádza sa doma: “Dúfam, že sme to zastavili a že sa bude mať dobre,” zakončuje svoje slová trápenia.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.