Obľúbený slovenský herec, moderátor a vynikajúci komik Sväťo Malachovský má dôvod na radosť. Po turbulentnom období, ktorým si prešiel pred tromi rokmi, zažíva najkrajšie životné chvíle s partnerkou Petrou Malachovskou, rod. Molnárovou. Šťastní rodičia malého Tima totiž čakajú bábätko!

Herec Sväťo Malachovský, ktorý je povestný svojim humorom, má dôvod na radosť. Potom, ako hviezdil v seriáli Panelák, relácii Kredenc, Tvoja tvár znie povedome či Super Karaoke, si môže trochu vydýchnuť a užívať si najmä rodinný život. Ako totiž uviedla TV JOJ, komik sa už onedlho stane tretíkrát otcom. Jeho partnerka Petra Molnárová, ktorá je známou herečkou, má byť po druhýkrát v šťastnom očakávaní nového prírastku, pričom je aktuálne v piatok mesiaci tehotenstva.

“Nemá zmysel čakať v takýchto situáciách. Okrem toho je to úplne ideálne, že sa budú môcť potom spolu s Timom hrať,” uviedol nadšený Malachovský, ktorý má z prvého manželstva s Ľubicou Čekovskou sedemročného syna Tea. Aby toho nebolo málo, o 15 rokov mladšia Petra je tehotná zároveň spolu so svojou dvojičkou Luciou Bugalovou, ktorá správu potvrdila aj na Instagrame. Šťastným rodinkám srdečne gratulujeme!

Lucia Bugalová sa pochválila snímkou s tehotenským bruškom

Sestry Lucia a Petra

Zdroj: TV JOJ, Instagram | Foto: Instagram/LuciaBugalova, Petra_Malachovska, Facebook/Kredenc TV Markiza