Zo slovenského hokeja prišla ďalšia smutná správa. Vo veku len 40 rokov náhle odišiel na večný odpočinok bývalý brankár a predseda predstavenstva, ako aj prezident HK STEEL Tem Trebišov. Podľa prvých informácií sa mu malo stať osudným vírusové ochorenie Covid a jeho následky.

Vo veku 40 rokov zomrel Július Kmec. Bývalý hokejový brankár, predseda predstavenstva a prezident HK STEEL Team Trebišov mal skonať náhle a nečakane. Smutnú správu potvrdil na sociálnej sieti aj samotný klub.

S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že nás vo veku 40 rokov opustil predseda predstavenstva a prezident HK STEEL Team Trebišov Július Kmec,” uvádzajú. Niekdajšiemu hokejistovi sa zároveň poďakovali za znovunaštartovanie klubu a rozvoj trebišovského hokeja.

“Bol osobnosťou, ktorá dokázala nadchnúť a spojiť mnoho dobrých ľudí pre jednu výnimočnú športovú myšlienku,” dodávajú zarmútene. Ako uvádza Pluska, podľa informácií zdroja z okolia mal Július Kmec podľahnúť následkom Covidu, pričom pred pár dňami skončil na infúziách: “Veril, že sa postaví na nohy. Zrejme aj s ohľadom na mladý vek, dobrú kondíciu podcenil chorobu a hospitalizáciu odmietol podpísaním reverzu,” prezradil detaily nemenovaný. Český šoubiznis zarmútila smrť známeho hudobníka a speváka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/HK STEEL Team Trebišov, pluska.sk │ Foto: FB/Iuventa Michalovce