Slovenský hudobník, a zároveň syn legendárneho herca, má zdravotné problémy. Tie priznal pred niekoľkými rokmi aj sám v relácii Zlaté časy. Trápiť ho však majú aj v aktuálnej chvíli, keďže má byť podľa slov jeho partnerky hospitalizovaný v nemocnici.

Hudobník Michal Dočolomanský je na Slovensku známy aj ako syn nezabudnuteľného herca Miška Dočolomanského staršieho, ktorý nás opustil vo veku 66 rokov. Jeho 55-ročný potomok sa venuje muzike a v roku 2019 prijal pozvanie RTVS do známej relácie Zlaté časy.

Už vtedy Elene Vacvalovej prezradil, že ho potrápili vážne zdravotné problémy, keďže prekonal infarkt. Zdalo sa, že po srdcovo-cievnych problémoch sa mu vodí dobre, no aktuálne sa má trápiť opäť. V Smotánke to vyzradila jeho partnerka Dada Bednáriková.

Tá dorazila na spoločenskú akciu v sprievode kamarátky a odhalila, čo sa s Michalom stalo: „Môj Miško tu mal byť dnes so mnou, ale momentálne je v nemocnici, dáva sa dokopy,“ uviedla. Napokon však verejnosť upokojila slovami, že tentokrát nemá byť problém natoľko závažný: „Ale nie je to nič vážne, našťastie,” dodáva. Moderátorka TV JOJ zas prežíva obrovský strach o svojho 6-mesačného synčeka, ktorý skončil v nemocnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza/Smotánka │ Foto: RTVS