Slovenským internetom sa začal šíriť ako vírus jedinečný inzerát na predaj chalúpky v Malackách, ktorý sa pôvodne objavil na známom inzertnom portáli. Evidentne vtipný Slovák poňal predaj nehnuteľnosti skutočne netradične, a aj keď k ponuke nepridal žiadne fotografie, pobavil ňou doslova tisíce Slovákov.

Na Bazoši, a neskôr na satirickej stránke Zomri, sa objavil zábavný inzerát na predaj „haciendy“ v Malackách, akou by sa údajne nemohol pochváliť ani J. R. Ewing z nezabudnuteľného seriálu Dallas. V skutočne detailnom a nápaditom opise nehnuteľnosti zadarmo je uvedené, že disponuje saunou väčšou, ako mal Kočner, bazénom olympijských rozmerov či kuchyňou, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani michelinská reštaurácia.

„Dôvod predaja vlastne ani neviem, ale horšie je, že neviem ani, prečo som ju začal stavať. Rozmýšlam síce nad tým už asi svetelný rok, ale rácio okolo tohto vlčieho bunkru neutekalo ani po obežnej dráhe… Stálo to už asi 14% HDP Slovenska za minulý rok, ale za milión sa dohodneme. Tak ahoj. Podobné hľadanie: Bonaparte, vila v Cannes, pred kolaudáciou jak v Trnave, to sa takto nerobí do psej matere,“ napísal evidentne mimoriadne vtipný zadávateľ inzerátu. Aj keď ide zrejme iba o príspevok na pobavenie, vo vodách internetu si získal tisíce fanúšikov, ktorí sú viac a viac zvedaví, ako chalúpka v Malackách vyzerá a či vôbec skutočne jestvuje. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Bazos.sk