Fanúšikovia internetového komika a príležitostného hudobníka sú v šoku. Ako sa totiž ukázalo, Slovák, ktorý nie je žiadnou neznámou pre fanúšikov Rytmusa či Pouličného autora tónov, mal svojmu zamestnávateľovi ukradnúť automobil, v dôsledku čoho po ňom pátrala HAKA!

Vo facebookovej skupine Hľadá sa auto krážde automobilov (HAKA) sa v piatok (24. septembra) objavila prekvapivá žiadosť o pomoc pri krádeži motorového vozidla. Páchateľom mal byť YouTuber Tuči, ktorý sa v minulosti preslávil krátkymi skečmi, kde si neraz zahral aj raper Rytmus. Potom, čo sa prevalilo, že komik má mať výrazné problémy s alkoholom, väčšinu svojich videí zmazal.

„Moja dcéra je v nemocnici a potrebujem auto. Je to otázka života a smrti,“ mal oznámiť Tuči v zamestnaní, kde pôsobil ako pomocný kuchár a bolo mu poskytnuté aj ubytovanie. Ako je uvedené v oznámení o krádeži, majiteľ, ktorý nebol upovedomený o zapožičaní automobilu, bol niekoľko dní trpezlivý a veril, že páchateľ skutočne nevyhnutne potreboval vozidlo.

„Žiadna chorá dcéra. Auto ukradol a je sním v Belgicku, kde chce zostať žiť. Majiteľ práve teraz podáva trestné oznámenie,“ znie v príspevku, ktorý napokon okomentoval samotný YouTuber. „Dnes som urobil blbosť, ktorú uznávam. Ukradol som auto svojmu zamestnávateľovi. Viem, môžem napísať čokoľvek, ale už to nemám ako zmeniť. Moc ma to mrzí, to je fakt. Žiadne logické vysvetlenie nemám. Bol to skrat spôsobený tým, že sa mi dlhodobo nedarí,“ napísal páchateľ, ktorý sa vyhovára predovšetkým na skutočnosť, že sa mu veľa ľudí otočilo chrbtom.

Bývalý YouTuber zároveň dodáva, že chcel začať nový život v Belgicku, kde sa nevedel dostať iným spôsobom, ako na ukradnutom aute. „Majiteľ vie, kde je auto a čoskoro si príde po neho. Mrzí ma, že som vás sklamal. Sklamal som aj sam seba,“ dodal na svoju obhajobu, čo však nepresvedčilo mnohých z komentujúcich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: FB/Haka