Téma psychických problémov či náročných životných situácií je medzi mnohými Slovákmi stále tabu. A to aj napriek tomu, že podobnými problémami si prechádza až milión z nás, no len tretina vyhľadá pomoc vo forme konzultácií či sedení. S priznaním prišiel aj známy slovenský moderátor.

Martin Šmahel, ktorý sa dnes teší nielen z dcérky Mie z predošlého vzťahu, ale aj z maličkej Emky, si prešiel v živote neľahkou etapou. Na sociálnej sieti sa v rámci spolupráce s psychologickou poradňou rozhodol prehovoriť o neľahkom období krátko po rozvode s moderátorkou Miriam Kalisovou.

39-ročný model a fitnessák priznal, že sám v tomto období vyhľadal pomoc: „Mal som pocit, že niekto cudzí mi predsa nemôže poradiť. Terapeut mi dal iný pohľad na vec,“ odhalil. „Porozvodové rozdelenie rodiny a oddelené žitie od dieťaťa som znášal naozaj ťažko,“ netajil sa.

Večne usmiaty a príjemne naladený moderátor Farmy Xtra ale najviac prekvapil, keď vyzradil i to, že jeho myšlienky sa točili aj okolo samovraždy. „Mal som pocit, že som často sám, že nikomu nebudem chýbať. Dokonca som mal často aj pomyslenie na samovraždu,” uviedol na rovinu. Ťažké obdobie sa mu ale napokon, našťastie, podarilo prekonať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/martinsmahel, FB/Teleráno