Jeden z najúspešnejších slovenských moderátorov, ktorého fanúšikovia poznajú predovšetkým vďaka nezameniteľnému hlasu, prišiel v dôsledku koronavírusu o množstvo pracovných príležitostí. Budúci otecko však nezaspal na vavrínoch a vrhol sa do práce, ktorá každý mesiac odtrhne otcov od svojich rodín na dlhé týždne.

Hlas rozhlasového moderátora Ivana „Binďa“ Bindasa (39) znel takmer denne dlhých 14 rokov z rádia Expres a neskôr z konkurenčnej Europy 2 či Rádia Viva. Skúsený spíker bol však pravidelne i tvárou rôznych eventov či spoločenských udalostí, ktoré sú, žiaľ, v dôsledku koronakrízy striktne stopnuté. Ako nedávno Binďo priznal, už onedlho sa mu narodí prvý syn, avšak kvôli momentálnej situácii už dlhodobo žije výhradne z úspor.

Na sociálnej sieti Facebook následne zhrnul svoj pracovný životopis a s pokorou požiadal priateľov a sledujúcich o prácu. „Ak by ste o nejakej vedeli ( naučím sa čokoľvek aj vizuálne a manuálne), tak budem vďačný ak dáte vedieť do správy. Pre vás, čo mi píšete, že či sa nehanbím s mojim menom takto ponižovať na FB. ODPOVEĎ: Nie nehanbím, pretože si vážim všetkých ľudí a ich prácu. Som obyčajný človek, ktorý nemá problém s pokorou, rešpektom a úctou či k ľuďom alebo práci. Tak ma vychovali a dobre urobili,“ napísal v júni spíker bez akýchkoľvek okolkov.

Pár mesiacov od tohto momentu sa budúci otecko opäť prihovoril svojim fanúšikom, tentokrát spoza volantu dodávky. Pokorný moderátor uviedol, že v posledných dňoch brázdil cesty Európy, čo pre neho bolo celkom novou skúsenosťou. „Ďakujem za dôveru v mojej dočasnej zaskakovacej práci ako vodič dodávky po Európe. Bolo to 9 dni dobrodružstva, 9 613 najazdených kilometrov, Frankfurt, Kolín, Brémy, švajčiarsky Luzern či Bern. Bola to taká malá truckerčina, spanie v aute na pumpách a skúsenosti na nezaplatenie,“ prekvapil Binďo, ktorý vzal situáciu do vlastných rúk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ivan Binďo Bindas