Politik, ktorý by v budúcnosti veľmi rád získal pozíciu premiéra, sa pred pár hodinami pochválil úžasnou novinkou. Spoločne s partnerkou Adelou totiž čakajú prírastok do rodiny, pričom informáciu potvrdil na sociálnej sieti.

Volebný líder koalície politických strán PS a Spolu Michal Truban sa na sociálnej sieti výnimočne venoval osobným záležitostiam. Pred priateľmi a fanúšikmi totiž oznámil tehotenstvo jeho partnerky Adely Zábražnej, ktorá pracuje u samotnej prezidentky Zuzany Čaputovej. 35-ročný politik sa tak čoskoro stane prvýkrát otcom.

Bývalý spolumajiteľ webhostingovej spoločnosti Websupport netajil svoje nadšenie ani pred verejnosťou. ,,Pred pár mesiacmi sme sa rozhodli, že okrem iných rol by sme radi prevzali na seba aj tú najzodpovednejšiu zo všetkých – stali sa rodičmi. Nie je to nič ľahké, oznámiť všetkým verejne niečo tak veľmi intímne. No aj tak sa o to chceme s vami podeliť my sami, lebo uprostred všetkých ťažkých a uponáhľaných dní nám práve táto novina prináša pokoj a radosť, ale aj motiváciu a zodpovednosť ísť ďalej. Pretože – už to robíme aj preň. Aby sme naše dieťatko vychovávali v najlepšom možnom svete,” napísal dojatý Truban.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Michal Truban PS/SPOLU  |  Foto: Facebook/Michal Truban PS/SPOLU, Richard Sulík, Pixabay