Slovenský Sheeran? Bystrík vydal svadobný hit pre všetkých zaľúbených!

Dátum:

Slovenský spevák Bystrík (38), ktorý v roku 2005 zvalcoval hudobnú súťaž Coca Cola Popstar, dozrel. Dokazuje to v novej skladbe „Hej dievča“, ku ktorej napísal hudbu aj text, pričom vokály do piesne mu naspieval Robo Papp a bývalá superstaristka Barbora Hazuchová.

„Pesničku som zložil pre nášho gitaristu a jeho manželku ako svadobný tanec. Potom sme nahrali u mňa v štúdiu demo verziu, ktorú sme dokončili do finálnej podoby s našim producentom Vladimírom „Randy“ Gnepom v jeho prešovskom štúdiu basem3nt,“ vysvetľuje Bystrík, ktorý chcel k jedinečnej skladbe jednoduchý klip. Ten napokon natáčali v kultúrnom dome v Špačinciach, kde sa vôbec po prvýkrát zhostil úlohy tančeníka.

„Vedel som, že to v rámci tanca nedám sám, tak som oslovil kamarátov, tanečníkov, aby mi s tým pomohli. Adriana Liptáková z tanečného štúdia Alegria v Trnave prizvala na choreografiu Romana Majera a Simonu Ivanovičovú. Úžasných tanečníkov a ľudí. Mesiac
sme pilovali choreografiu a musím povedať, že to bola super skúsenosť a veľmi ma to bavilo. Tie hodiny tanca mi aj chýbajú,“ smeje sa spevák a teraz už aj tanečník Bystrík.

Ten do vizuálu k skladbe Hej, dievča dokonca zavolal svoju manželku Mišku, ktorá bola pri nakrúcaní jeho videoklipu vôbec po prvýkrát. „Bolo veľmi príjemné mať ju pri sebe. A teším sa z toho, že ju mám v klipe,“ vyznal sa Bystrík o životnej partnerke, ktorej je však vidieť iba ruky. Novinku „Hej dievča“ nájdu fanúšikovia na albume s rovnakým názvom, ktorý Bystrík vydal na jeseň minulého roka. Rôznorodý album obsahuje nové skladby, ale
aj staršie pesničky a single ako „Prajem si“, „Nech to trvá“ alebo duet s Robom
Pappom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: FB/Bystrik Banda

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...