Slovenský spevák a moderátor sa stal pred vyše týždňom konečne oteckom. Svojmu synčekovi dali spolu s milovanou manželkou Dušanou krásne meno, ktorým sa pýši aj jeden z našich najúspešnejších spevákov.

Slovenský spevák Štefan Štec, ktorý sa predstavil aj počas projektu Zem spieva, má obrovský dôvod na radosť. Folklorista, ktorý má za sebou spoluprácu so zvučnými menami ako Ivan Tásler či Peter Bič Projekt, sa stal v piatok 13. septembra hrdým oteckom.

Štecovi, ktorý je zároveň aj moderátorom relácie na RTVS Ahoj, Slovensko, porodila jeho manželka Dušana krásneho synčeka. Tomu dali rodičia meno Richard: “Je to neopísateľný pocit. Som hrdý na svoju statočnú Dušanku! Riško je krásny! Nekonečná láska! Pred týždňom sme s mojou manželkou začali prežívať tie krásne okamihy a chvíle života. Narodil sa nám syn. Ľúbim ich. Som ňaňo,” pochválil sa fanúšikom.

Rusínsky hudobník sa pritom oženil pred tromi rokmi, keď si v roku 2016 zobral za manželku Dušanu, s ktorou to vraj bola láska na prvý pohľad. Dvojica sa zoznámila vďaka folklóru, keďže Štefan spieval a jeho milovaná tancovala v súbore. Dnes sú spolu už deväť rokov a ich cesty navždy spojilo aj bábätko. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/stefan_stec │ Foto: Instagram/stefan_stec, YouTube/RTVSOfficial