Šoubiz Slovenský spevák mal NEHODU: Po zrážke motorkou skončil v nemocnici!

Slovenský spevák mal NEHODU: Po zrážke motorkou skončil v nemocnici!

Známy slovenský spevák, ktorý sa do povedomia zapísal ešte pred rokmi ako finalista SuperStar, mal poriadnu smolu. Počas svojich zahraničných ciest sa mu stala hrozná nehoda. Po zrážke motorkou skončil mladý umelec v nemocnici s niekoľkými štichmi.

V roku 2011 zažiaril počas speváckej súťaže SuperStar a odvtedy sa naplno venuje hudbe. Martin Harich sa v poslednej dobe venoval okrem spievania a komponovania aj cestovaniu. 25-ročný umelec je pritom už pár týždňov mimo Slovenska a netuší, kedy sa vráti naspäť do rodnej krajiny.

Posledne si to namieril na Bermudy, no jeho návšteva krásnej destinácie neskončila práve šťastne. Ako zverejnil na sociálnej sieti, stal sa účastníkom nehody, pri ktorej ho zrazila motorka. Spevák skončil v nemocnici so šiestimi štichmi a odreninami, no už sa zo zranení zotavuje.

K záberu so zalepenou hlavou pridal aj veľavravné slová: „Keby vám poviem, že skončím v nemocnici po zrážke motorkou.. verili by ste? Život je tak nepredvídateľný, ale som vďačný, že som skončil len so 6 štichmi, odretou hlavou a modrinami. Aj keď to vyzerá ako najlepšia halloweenska maska, nanešťastie, nie je,“ napísal Martin, ktorému želáme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/hartin_marich

Exit mobile version