Slovenský spevák zo známej kapely sa stal v stredu účastníkom vážnej autonehody. Tú mal zapríčiniť vodič ďalšieho vozidla, ktorý do speváka nabúral v plnej rýchlosti. Frontman skupiny, ako i jeho zvukár skončili so zraneniami v nemocnici, pričom zverejnili desivé zábery. 

Slovenský spevák Jozef Spoko Kramár pôsobí v známej reggae-punkovej kapele Smola a Hrušky. V stredu sa však stal nedobrovoľne účastníkom vážnej autonehody, ktorá mohla vzhľadom na okolnosti skončiť tragicky. Spevák a gitarista zverejnil na sociálnej sieti desivé zábery z miesta nešťastia a s fanúšikmi sa podelil o chvíle hrôzy, ktoré prežil.

Ako opísal v statuse pred pár hodinami, odzadu doňho vpálil nepozorný vodič v plnej rýchlosti asi 70 km/h. Šofér sa v tej chvíli nevenoval vozovke a spevák len bezmocne videl, ako sa rúti rovno k autu: „Fakt som cítil neuveriteľnú bezmocnosť, keď som v spätnom zrkadle videl, ako pán vôbec nepozerá pred seba, rúti sa na nás, my stojíme a on hľadí vedľa seba a až úplne v poslednej chvíli začal brzdiť. Brzdná dráha bola cca 1,5 metra,“ píše.

Vo vozidle sa so spevákom nachádzal aj jeho zvukár Pavol Fecik, pričom obidvaja skončili v nemocnici. Kramár ale podľa svojich slov nepozornému vodičovi odpustil: „Dnes mám šťastný deň a okrem pár odrenín a svalových symptómov sa cítim, že som sa asi piatykrát narodil. Keď som si uvedomil, koľko ľudí hundre na všetkých a na všetko, že nič nefunguje, aj si myslím opak. Nemocnica úplne v TOP stave aj so zdravotníkmi,“ pochvaľuje si a všetkým odkazuje, aby si na seba dávali pozor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Jozef Spoko Kramár