Babyboom v slovenskom šoubiznise neutícha, práve naopak, narodeniny spolu bude oslavovať množstvo celebritných bábätiek. Po Mariánovi Gáboríkovi, Štefanovi Skrúcanom či Ondrejovi Kandráčovi sa onedlho opäť stane oteckom aj čerstvý ženáč Robo Papp.

V štvrtok 9. júla prijal pozvanie do markizáckeho Telerána sympatický spevák Robo Papp, ktorý sa pred kamerami objavil aj so svojou nádhernou manželkou Veronikou. Dvojica si povedala svoje životné áno pred necelým mesiacom potom, ako ju hudobník požiadal o ruku priamo na Vianoce.

Mladomanželia, ktorí si zaobstarali svadobné oblečenie z čínskeho e-shopu, si prvýkrát symbolicky zatancovali na vianočný singel Last Christmas od skupiny Wham! Robo a Veronika síce avizovali, že v Teleráne oznámia veľkú novinku, no množstvo spevákových fanúšikov očakávalo, že pôjde o hudobný počin.

Opak je však pravdou a šťastní Pappovci prezradili, že krásna plavovláska nosí pod srdcom dieťatko. „Prekvapenie sme vám chceli povedať, keďže vy ste naši kamaráti, teraz už to budú vedieť všetci. Čakáme bábätko. Sme si povedali, že už to nebudeme tajiť,“ neskrýval nadšenie Robo. Kým pre Veroniku pôjde o prvého potomka, spevák má z predchádzajúceho vzťahu s Evou Lučeničovou dcérku Isabellu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/robopapp_official, telerano