Sympatický spevák Robo Papp, ktorý je na slovenskej hudobnej scéne už neuveriteľných dvadsať rokov, vliezol po druhýkrát do chomúta. Svoje životné áno povedal krásnej partnerke Veronike, s ktorou tvorí pár dva roky.

A je z neho ženáč! 38-ročný spevák Robo Papp sa 19. júna postavil pred oltár, aby povedal svoje áno priateľke Veronike. Brunetka, ktorú požiadal o ruku presne na Štedrý deň, si vzala hudobníka v Modre iba pred pár hodinami, pričom si už užívajú svadobnú cestu v Tatrách.

„Po dvoch rokoch vzťahu a po zásnubách presne na Štedrý deň som šťastný, že sa dnes v Modre Veronika stala mojou ženou,“ potvrdil Robo pre portál pluska.sk. Kým mnohé nevesty investujú do svojich šiat nemalý finančný obnos, dvojica si s drahými róbami ťažkú hlavu nerobila. „Svadobné šaty aj oblek sme mali zo známeho čínskeho e-shopu. Každý machruje, kto má drahšie a my máme úplne iné priority,“ dodal mladoženáč, ktorý si na svadbe aj zaspieval.

Veselica sa uskutočnila v úzkom rodinnom kruhu pätnástich najbližších a dvojica okrem šiat prekvapila i výberom prvého spoločného tanca. Symbolicky si ním pripomenuli zásnuby za tónov skladby Last Christmas od skupiny Wham! Kým pre Veroniku išlo o prvú svadbu, Robo má za sebou už nevydarený vzťah s Evou Lučeničovou, s ktorou má dcéru Isabellu. Mladomanželom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky, IG/robopapp_official