Slovenský spevák sa práce nebojí: Počas pandémie robí kuriéra!

Dátum:

Bude to viac ako rok, čo sa zo dňa na deň zatvorili divadlá, prestalo sa koncertovať a natáčanie filmov i seriálov je značne skomplikované. Mnohí umelci tak zostali bez príjmu, pričom pomoci zo strany štátu sa im nedostáva tak, ako by si predstavovali. Prišiel tak čas vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do úplne inej práce.

Kvôli pandémií koronavírusu prišlo o prácu množstvo ľudí vrátane exsuperstáristu a víťaza šou X-Factor Petra Bažíka. Otec dvoch dcérok Anetky a Danielky si bol vedomý, že musí konať, aby uživil svoju rodinu. Rodák z Oravy vyrastal na dedine, kde sa staral aj o hospodárskeho zvieratá.

Voľná pozícia v obchode s potrebami pre domácich miláčikov tak prišla v správnom čase. ,,Rád robím ľuďom radosť a rád spoznávam nových ľudí, čo mi táto práca aj naďalej umožňovala. Krátko na to firma rozbehla aj rozvoz a oslovili ma na pozíciu kuriéra,“ uviedol 35-ročný hudobník pre topky.sk.

Peter však so spievaním a komponovaním nových skladieb neprestal, pričom dúfa, že po skončení pandémií sa opäť vráti na pódium. ,,Stále pracujem na nových projektoch a verím, že keď pandémia pominie, budem sa môcť znova naplno vrátiť k vytváraniu krásnych zážitkov a emócií na pódiu,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Peter Bažík, depositphotos.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...