Známy slovenský spevák len pred štyrmi mesiacmi ohlásil nečakaný rozchod s priateľkou Kristínou. Vyzerá to tak, že šťastie v láske sa na neho opäť usmialo a na sociálnej sieti sa už pochválil novou známosťou.

Spevák Samo Tomeček, ktorý je divákom známy najmä zo súťaže SuperStar či relácie Milujem Slovensko, poriadne prekvapil. Len v apríli tohto roku totiž nečakane ohlásil rozchod po siedmich spoločných rokoch so svojou priateľkou Kristínou, ktorej poslal aj veľavravný odkaz. S tou ho ale spája aj práca a dvojica sa tak naďalej stretáva, hoci už len z pracovných dôvodov.

Ani jeden však neostal smútiť a nariekať do vankúša a kým Kristy už má po svojom boku nového priateľa, Samo sa pred pár dňami konečne tiež pochválil radostnou správou. Na dovolenke v Španielsku totiž nebol sám a fanúšikom ukázal fotku so svojou novou láskou. Záhadná slečna po jeho boku žiari šťastím a o tom, že im na dovolenke bolo výborne, svedčia aj spevákove zamilované slová: “Spoločná dovolenka v Španielsku. Bolo nám spolu úžasne,” prezrádza. Zdá sa, že neznáma kráska si so Samom užíva to najkrajšie obdobie zamilovanosti a má tak opäť dôvod na úsmev.

Samo sa pochválil novou kráskou

S Kristínou ich dnes spája už len práca

Zdroj │ Foto: Facebook