Slovenský spevák už šesť mesiacov tají pred fanúšikmi krásnu novinku. Spolu so svojou milovanou manželkou sa čoskoro stanú prvýkrát rodičmi. Zatiaľ prezradil len jedinú vec!

Známy slovenský spevák a DJ Erik Aresta, ktorého si všetci pamätajú predovšetkým zo slávneho dua MC Erik & Barbara, má obrovskú novinku. So svojou manželkou Veronikou tajili celých šesť mesiacov sladké tajomstvo, a to že z hudobníka bude čoskoro po prvýkrát v živote otec!

Nový prírastok najprv záhadne oznámil fanúšikom na sociálnej sieti. „Dnes večer na nejakú dobu naposledy s mojou drahou polovičkou Veronika Aresta za DJ pultom…“ Čoskoro však Erik vyšiel s pravdou von. „Manželka sa nateraz lúči s hraním, ale iba dočasne, keďže čakáme bábätko. Je v šiestom mesiaci. A ja som, samozrejme, najšťastnejší chlap na svete,“ pochválil sa Novému Času.

Aresta sa tak stane vytúženým oteckom potom, čo si pre Veroniku pripravil nádherné romantické zásnuby aj svadbu. To, že chcú spoločné bábätko, vedeli už dávnejšie, no veselicu si mienili užiť ešte bez tehotenského bruška, a tak vyčkali. Spevák sa s blížiacim sa príchodom dieťatka poctivo vzdeláva a študuje rôzne fóra aj články, aby bol na veľké zmeny dôkladne pripravený. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Erik Aresta, Veronika Aresta