Slovenský šoubiznis je plný kvalitných hudobníkov, pričom k jedným z najúspešnejších patrí bez pochýb sympatický spevák Robo Opatovský. 47-ročný fešák z Trnavy, ktorý je na domácej scéne už viac ako 20 rokov, sa tentokrát vyzliekol a predviedol svoje dokonalé telo.

Keď Dara Rolins prekvitá medzi ženami, ktoré majú tesne pred päťdesiatkou, medzi chlapmi stojí rozhodne za povšimnutie spevák Robo Opatovský. Aj keď by ste sympatickému hudobníkovi hádali vek len obtiažne, otcovi 5-ročnej Hanky už skutočne tiahne na neuveriteľných päť krížikov na krku.

Autor mnohých hitov tentokrát prekvapil svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti Facebook zverejnil video, v ktorom sa iba v bermudách ponoril do studenej vody v bazéne. “Po domácom otužovaní sprchou som sa posunul do ďalšieho levelu. Vonku je 18 stupňov, ale voda mala iba 5. Vyšiel som zo svojej zóny komfortu. Podujal som sa na to vo svojich 47 rokoch. Nikdy nie je neskoro. To je len môj začiatok,”uviedol k videu Robot, pričom ukázal svoje ukážkové telo. Verili by ste, že práve tento spevák nosí pod tričkom hotové zlato?

https://streamable.com/yqwv2

Zdroj: Facebook/Robo Opatovský (official fan page)