Športové Slovensko má ďalší dôvod na smútok. Zo Spiša dorazili zlé správy o úmrtí známeho futbalistu. Vo veku 48 rokov navždy odišiel známy bývalý brankár, ktorý ale pre klub pracoval aj po skončení kariéry.

Slovenský šport sa zahalil do smútku po tragickej správe zo Spiša. Vo veku 48 rokov nás podľa informácii denníka Korzár navždy opustil bývalý brankár Marián Šefčík. Bývalý športovec bol hviezdou z Chraste nad Hornádom, kde sa zaslúžil o úspechy klubu. Aj po skončení aktívnej futbalovej kariéry sa však naďalej zapájal ako funcionár a v klube pracoval na viacerých postoch, vrátane Spišského oblastného futbalového zväzu.

Okrem úspechu v športe si však získal mnohých ľudí aj svojou srdečnosťou. Smutné slová mu venoval na sociálnej sieti aj Patrik Brezovaj, manažér FK Spišská Nová Ves: “Hovorí sa, že dobrým ľuďom sa stávajú zlé veci. Žiaľ, určite na tom niečo pravdy bude. Po piatkovej neuveriteľnej správe z Chraste nad Hornádom o tragickom odchode Mariána Šefčika si asi každý položí opäť veľa otázok o tom, čo je v živote to podstatné. Zbohom futbalový aj brankársky priateľ, najmä však nenahraditeľný človek,” napísal o Mariánovi, ktorý sa venoval okrem futbalu najmä svojej rodine a vo voľnom čase pôsobil ako DJ. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: spis.korzar.sme.sk │ Foto: Pexels, Facebook/TJ Sokol Chrasť nad Hornádom