Reality šou Farma 8 sa blíži ku svojmu koncu. Posledné týždne sme sledovali účastníkov, ktorí bojovali zubami-nechtami o rozprávkovú výhru, pričom sa ich správanie a charakter počas šou radikálne zmenil. No aj napriek tomu, že navzájom intrigovali a hádali sa, jedno si sľúbili. Zo začiatku iba žart sa stane čoskoro skutočnosťou.

O farmárke Lucií Šindlerovej je známe, že v reálnom živote pracuje ako krčmárka. Po príchode Nikolasa Nikoliča sa táto téma často rozoberala a práve v tom momente vznikol nápad zorganizovať farmársky bál. V duelantskej aréne bolo často počuť pri rozlúčke známu vetu. ,,Určite sa vidíme na bááále,“ s úsmevom povedali odchádzajúci súťažiaci.

Myšlienky sa chytil práve Niko, ktorý sa stal usporiadateľom tejto akcie. Farmársky Bál sa uskutoční 29. júla 2017 v Bielom dome v Zlatých Klasoch. O hudbu a jedlo je postarané a vstupenky sa budú predávať len v predpredaji. Vtipný kaderník berie záležitosť vážne a pracuje na pútavom plagáte. Predbežne nám ponúkol takýto informačný leták. O cene a postupe pri kúpe vstupenky vás budeme informovať.

Zdroj | Foto: facebook.com