Martin Šmahel si v posledných týždňoch preskákal poriadne náročným obdobím. Po predčasnom narodení dcérky Emky má ale veľkú novinu. Jeho spoločná fotka s malou bojovníčkou hovorí za všetko!

Martin Šmahel prežíva poriadne náročné obdobie potom, čo sa jeho dcérka Emka narodila predčasne. Okrem strastí, ktoré prežíval spolu s partnerkou v nemocnici, sa stala ich dcérka aj obeťou autonehody, pri ktorej do sanitky nabúralo ďalšie vozidlo. Malá bojovníčka ale všetko ustála a rodičia majú prvé dôvody na obrovskú radosť.

Fitnessák, ktorý sa nedávno priznal k veľkým dlhom, zverejnil na sociálnej sieti veľkú novinku. Jeho Emka robí rodine radosť a snaží sa zo všetkých síl bojovať. „Rastieme, dýchame, papáme, odolávame, veríme, dávame si navzájom energiu a tešíme sa všetci spolu ako rodina. Toto malé dievčatko ma toho tak veľa naučilo, a pritom je so svojimi 1 200 g len necelé 2 mesiace na svete. V skutočnosti tieto slová cezo mňa píše Emka. Ona nám ukazuje, že tu chce byť s nami a prelieza všetky prekážky ako silný leopard. A my ju v tom silno povzbudzujeme,“ zverejnil krásne slová bývalý farmár.

Martinova dcérka tak ukazuje, že má dosť síl nielen na vlastný boj, ale energiu dodáva aj rodičom. Moderátor posiela ale silný odkaz aj svojim fanúšikom: „Život nám prináša skúšky, ktoré naše cesty nasmerujú podľa našich rozhodnutí. Dôležité je to, ako sa rozhodneme myslieť a konať, či zabojujeme v ťažkých chvíľach a vydáme sa svojou vlastnou cestou. Nenechajte si do svojho života kecať od druhých. Každý si ho riadime sami a sme zaň zodpovední,“ dodáva.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Krásna fotka Martina s dcérkou Emkou

Zdroj │ Foto: Instagram/martinsmahel, TV Markíza