Martin Šmahel je jednou z celebrít, ktoré prišli na Farmu vyhrať pekné peniažky, ale aj vyčistiť si hlavu. Keď sa ale začala otvorená debata o súkromných veciach, svalnáč začal vyťahovať špinavé prádlo zo svojho manželstva.

Svalnatý fitnessák Šmahel (35) patrí na Farme do klanu “bohatých” a ako priznal, okrem zážitkov si prišiel na statok tak trochu upratať v myšlienkach a vyčistiť si hlavu. Pri troške vínka a v spoločnosti ostatných celebritných farmárov sa mu ale poriadne rozviazal jazyk a pri osobných témach prispel do debaty aj on a vyzradil, čo stálo za krachom jeho manželstva s Kalisovou (33).

Ona sa chcela rozviesť preto, lebo cítila, že odišla iskra z manželstva. My sme mali vlastne asi rok a niečo malú a no mnohí z vás neviete, aké to je… Manžel odchádza z tej dvojice, je tretí, zmení sa jeho pozícia, je odsunutý… To nehovorím preto, že sa cítim ako chudáčik, to vôbec nie, ale to je pravda,” začína na úvod.

Následne ale priznal aj svoj podiel viny, ako aj šokujúcu pikošku o svojej “internetovej známosti”: “Určite som sa jej menej venoval. To je pravda. Taký čet som mal,“ vypadlo z neho prekvapivo. Na otázku Katky Brychtovej, či došlo aj ku nevere a podviedol Kalisovú, ale rázne zapieral. Katka po jeho slovách vyhlásila, že Mirka teda urobila chybu, keď sa s verným fitnessákom rozviedla.

Tým sa ale rozoberanie špinavostí v manželstve s mediálne známou moderátorku neskončilo a Šmahel napokon uviedol aj ďalší zarážajúci dôvod krachu ich vzťahu: “Ja som mal taký podnikateľský projekt, prišiel som o peniaze, bol som v sra*kách, mal som krízu a jej sa to nepáčilo! Viem, že by to tak nemalo byť, ale…“ nedokončil, no Ibi sa ho okamžite zastal so slovami, že dvaja majú spolu vydržať v dobrom aj zlom: “V tomto spoznáš tú pravú,” dodáva Ibi. Na záver fešák, ktorý s manželkou v minulosti moderoval obľúbenú reláciu o premenách, vysvetlil, čo očakáva od Farmy: “A aj preto som tu, aby sa mi zmenilo myslenie, nastavenie, predel, hrubá čiara! Mám čo za sebou zahodiť,“ uzatvára tému.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: TV Markíza, Instagram