Martin Šmahel sa na Farme začína postupne uvoľňovať a potom, čo sa naposledy posilnil alkoholom, sa teraz rozhodol odhaliť opäť niečo zo svojho súkromia. Nevynechal pritom ani tematiku Kalisovej a prezradil jej strážené tajomstvo.

Martin Šmahel (35) sa na Farme už neraz rozhovoril o svojich problémoch či vzťahovej minulosti. Naposledy sa ale potužený alkoholom nedokázal ubrániť vášnivej Táni a Miše, ktoré fitnessáka doslova obkľúčili a kučeravá farmárka neváhala Martinovi siahnuť rukou aj do rozkroku.

Svalnáč však počas Farmy viackrát vyšiel s kožou na trh a pred celým Slovenskom sa priznal k bizarnostiam či problémom v osobnom živote. Pri rozhovore s Líviou odhalil nečakanú pravdu o svojich spermiách a neváhal ani porozprávať o tom, aký je jeho aktuálny vzťah s partnerkou tam vonku. Najviac ale šokoval, keď sa rozkecal o vzťahu so svojou ex, mediálne známou Miriam Kalisovou.

Šmahel totiž bez okolkov priznal, prečo sa vlastne rozišli a na čom stroskotalo ich manželstvo, v ktorom vychovávali malú Miu. Tentokrát ale zabŕdol ešte hlbšie a pred celým Slovenskom Milanovi odhalil aj Mirkino dobre strážené tajomstvo o tom, prečo sa vlastne rozišla s Dušanom Pašekom ml.: „Chvíľku bolo zle, keď mala toho partnera hokejistu. Teraz (pred odchodom na Farmu) to bolo medzi nami dobré, nad pomery, lebo ona nemala nikoho a ja som vedel, že s mojou malou netrávi čas niekto cudzí. On tam mal nejaké poznámky na mňa. To je človek, ktorý by na moju adresu nemal nič povedať. Párkrát som ho za takých okolností spoznal, že som si povedal, že ho už nechcem vidieť. Ona veľmi rýchlo pochopila, kto to je. Bola to láska na sociálne siete. On mal už asi 4 známe partnerky. Je to zberač koristí, trošku sa popálila, ona mala hrozné rozumy od neho,“ rozrečnil sa Martin na statku.

Napokon prezradil aj to, že sa on sám sa snažil manželstvo zachrániť, no napokon si musel priznať, že to už nie je možné, čím utrpelo jeho chlapské ego. Rozvodový súd prebehol za neuveriteľných 10 minút, hoci sudkyňa mala mať údajne na Kalisovú nepríjemné otázky, keďže práve ona rozvod iniciovala. Dnes sa z tohto obdobia fitnessák oklepal, no aj naďalej ho vraj trápi, že je pri malej Mii odsunutý na druhú koľaj.

Kalisová a Šmahel boli za 10 minút rozvedení
Šmahel si však rýpol aj do toho, prečo to jeho ex nevyšlo s Pašekom

Zdroj: pluska.sk, TV Markíza | Foto: Instagram, YouTube