Martin Šmahel prežíva mučivé chvíle v nemocnici. Jeho predčasne narodená dcérka Emka mala obrovskú smolu, keď havarovala sanitka, ktorá drobné dievčatko prevážala. Ustarostený otec teraz prehovoril o tom, ako sa drží malá bojovníčka po zrážke.

Život Martina Šmahela sa pred pár týždňami zmenil od úplných základov, keď sa mu narodila ďalšia dcérka Emka. Šťastie rodinky však zatieňovali aj obavy, keďže dievčatko sa s 833 gramami narodilo v 6. mesiaci a musí si tak poležať v inkubátore. Najväčšia rana ale prišla krátko na to, keď sanitka s malou Emkou havarovala. Po náraze vozidla do sanitky museli dievčatko oživovať a previezť ho do nemocnice.

Od havárie prešli približne dva týždne a najbližší, ako aj fanúšikovia fitnessáka a moderátora, sa už nevedia dočkať prvých pozitívnych správ. Zo slov exfarmára je ale zrejmé, že svoj boj ešte nevyhrali, hoci maličká sa drží statočne: “Lekári sa veľmi nevyjadrujú do budúcnosti, snažia sa komentovať aktuálny stav. Negatíva si jednoducho nepripúšťame. Viete, v živote sa môže stať všeličo a tým, že to vyslovíme a myslíme na to, to privolávame,” vyslovuje Martin slová nádeje pre Plusku.

Ustarostený otec pritom prežíva muky vždy, keď ide svoje dievčatko navštíviť: “Úprimne vám môžem povedať, že nám zviera žalúdok zakaždým, keď tam prídeme. Nie je ľahké vidieť, že sú tam detičky napojené na 4 – 5 hadičiek,” odhaľuje, a dokonca má strach opýtať sa lekárov, čo s Emkou bude: “Realita je taká, že môžem povedať len jedno: neviem. Lebo na 800-gramovom dieťatku, ktoré sa ešte vyvíja, nie je vidieť nič. Nevidíme na nej vnútorné ani vonkajšie zmeny, ale veríme, že je a bude v poriadku bez následkov,” uzatvára bolestivú tému optimisticky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Tv Markíza/Farma