Svalnatý fitnessák Šmahel (35) patril v reality šou do klanu “bohatých” a ako sám priznal, okrem zážitkov si prišiel na farmu tak trochu upratať v myšlienkach a vyčistiť si hlavu. Celý statok mu však veľmi rýchlo prirástol k srdcu a chcel sa na Farme udržať až do konca. Osudnou sa mu však stala jeho súperka Karin.

Martin bol prvým aj posledným farmárom, ktorý využil možnosť zobrať do duelu ženu. Pri jeho prvom súboji si vybral Táňu, pričom výhry v disciplínach mu zaručili okamžitý návrat na Farmu. V ďalšej výzve nasledovala Karin, pri ktorej známy fitnessák videl najväčšiu šancu vrátiť sa na statok. Napokon však prekvapivo prehral.

Po vypadnutí sa stal Šmahel hosťom v internetovej relácií Matúša Krnčoka, kde prezradil skutočný dôvod, prečo si vybral do duelu práve lenivú blondínku. „Poviem ti aj také zákulisie, že prečo som vlastne zvolil za súpera Karin. Veľa ľudí si povie, že je to slaboch, ktorý si zoberie ďalšiu ženu. Ja však priznám niečo, čo som asi nepovedal na Farme, ale jednoducho, ja som si chcel v poslednom dueli – v poslednom týždni pred finále – zachovať ten status, že vôbec som na Farme,“ úprimne povedal fitnesák.

K Martinovmu rozhodnutiu vybrať si Karin však prispela hlavne ona sama. Svojmu možnému súperovi totiž hovorila, že neprišla vyhrať a nemá chuť naďalej zotrvávať v hre. ,,Tak som si povedal, že si zoberiem niekoho, kto už aj sám povedal, že už tam nechce byť, že už je jej tam dlho a už sa jej tam nepáči, a nemá tam čo robiť, nudí sa,” vysvetlil na záver bývalý farmár.

Celý rozhovor s Martinom Šmahelom

Zdroj: YouTube  |  Foto: Facebook/Farma, markiza.sk  |  Video: YouTube