Martin Šmahel pred pár dňami šokoval širokú verejnosť, keď mu jeho priateľka Beáta porodila dcérku, vďaka čomu sa stal otcom dvoch malých princezien. K novinke sa vyjadrila aj moderátorka Miriam Kalisová, ktorá je exmanželkou, a zároveň aj matkou jeho prvého dieťaťa.

Priateľka exfarmára skrývala tehotenstvo do poslednej chvíle, no bábätko sa vypýtalo na svet predčasne. Beáta totiž porodila v šiestom mesiaci tehotenstva, vďaka čomu malá Emka váži iba 800 gramov. Obaja rodičia však veria, že dievčatko je silné a všetko dobre dopadne.

Vtedy však ešte nemohli tušiť, že sanitka, v ktorej bola prevážaná predčasne narodená dcérka Šmahela, bude mať autonehodu. Malú Emku museli oživovať a momentálne bojuje o život v nemocnici na Kramároch. Ešte pred touto tragédiou sa jedna z fanúšičiek na rovinu spýtala blondínky, čo si myslí o tom, že jej exmanžel sa stal opäť otcom.

Moderátorka bez problémov odpovedala, pričom nešetrila peknými slovami. ,,Vždy som Martinovi želala zo srdca len to najlepšie a Bea s Lili pre neho tým najlepším rozhodne sú… Keďže od začiatku túto radostnú udalosť môžem prežívať s nimi, tak som sa aj s Miuškou na jej sestričku veľmi tešila. Emka je nádherné a silné dievčatko. Myslíme na ňu s láskou každý deň,“ napísala Mirka.

Zdroj: Instagram/miriam.kalisova  |  Foto: Instagram/miriam.kalisova, Instagram/martinsmahel, markiza.sk