Fitnessák to na statku nemá jednoduché. V reálnom živote musel na chvíľu opustiť svoju dcérku, ktorú má s Miriam Kalisovou, na Farme si ho zas Juraj doberá a nazýva ho gigolom. Najnovšie otvorene priznal, že momentálne má vzťah, no nie je to jednoduché.

Martin Šmahel je po rozvode s Miriam Kalisovou opäť vo vzťahu a popri striedavej starostlivosti o dcérku stíha aj randenie. O rozvode s Miriam sa na Farme už rozhovoril a padali aj poriadne ostré slová. Po odchode na Farmu to ale zrejme nie je pre neho jednoduché a na šantenie s malou Miou musí nateraz zabudnúť. Rovnako sa zrejme zmieril s tým, že niekoľko týždňov neuvidí ani svoju známosť, o ktorej sa trochu rozhovoril.

Fitnessák sa tak popri výsmechu od Juraja, ktorý ho nazval gigolom, musí v hlave vyrovnávať aj problémami tam vonku. Podľa jeho vlastných slov momentálne nie je sám, no nový vzťah prechádza problémami. Na otázku, či má priateľku, odpovedal veľavravnými slovami: “Mám, ale je to také trošku komplikovanejšie. Ale sa ukáže, že čo z toho. Od septembra sme boli spolu, ale obaja máme svoje deti, tak tam je to trošku náročnejšie,” odmlčal sa.

Fitnessák tak otvorene priznal, že s priateľkou, ktorá má rovnako ako on dieťa z predchádzajúceho vzťahu, prechádzajú problémom. Neozrejmil ale, či to dvojici škrípe kvôli nedostatku času, ktorý sa snažia tráviť najmä so svojimi ratolesťami, alebo je problém v čomsi inom. Zrejme aj markizácky fešák potrebuje práve na Farme prísť na iné myšlienky a utriediť si, kam sa jeho život bude uberať ako aj to, kto bude po jeho boku. Celú úvahu Martina Šmahela si pozriete >>> TU <<<. Nedávno sa ale neubránil nežným dotykom farmárky, ktorá mu pri masírovaní hladkala aj zadok.

Martin Šmahel priznal vzťah, no vraj je poriadne komplikovaný.

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, YouTube