Martinovi Šmahelovi a jeho partnerke Beátke sa podarilo utajiť sladké tajomstvo. Počas stredajšej noci sa stal po druhýkrát otcom, no jeho dcérka Emka prišla na svet v 6. mesiaci. Od lekárov si tak vypočul smutné slová, no fitnessák verí, že maličká svoj boj vyhrá.

Martin Šmahel prežíva momentálne jedno z najkrajších, ale zároveň aj najťažších období. S partnerkou Beátkou sa im podarilo utajiť sladké tajomstvo a zo sympatického fitnessáka sa stal v noci zo stredy na štvrtok opäť otec. K jeho dcére Miuške tak pribudla aj malá Emka.

Hoci sa exfarmár veľmi teší zo svojho prírastku do rodiny, jeho princeznú ešte čaká boj v nemocnici. Maličká sa totiž narodila predčasne v 6. mesiaci tehotenstva a Martin si tak vypočul od lekárov smutné slová: „Malá vážila 833 gramov. Lekári jej však veľmi neverili. Podľa mňa je v dobrých rukách. Na svet sa vypýtala sama, išla prirodzeným spôsobom, takže beriem to tak, že to tak aj malo byť. Nič sa nevyvolávalo, nič nebolo nejako upravované a už pravdepodobne nemala priestor na vývin, lebo sme nemali plodovú vodu,“ prezrádza komplikácie z pôrodu pre Plusku.

Verí však, že Emka bude silná a všetko napokon dopadne dobre. Priateľka Beátka je po pôrode v poriadku, no dcérku, ktorá sama nedýcha, čakajú približne 3 mesiace v inkubátore, keďže mala prísť na svet až v októbri. Podľa lekárov bola ale maličká v stiesnenom priestore a časom sa u nej zrejme vyskytnú malé komplikácie: „Nerobilo to dobre kĺbikom na rukách a nohách, ale ja verím, že teraz, keď má priestor na pohyb a vystieranie sa, že sa to upraví a všetko bude v poriadku. Vyrieši sa to rehabilitáciou alebo jemnou ortopédiou. Dúfam teda, že rehabilitácia bude stačiť,“ vyjadruje nádej šťastný čerstvý otecko.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/martinsmahel, YouTube/Televízia Markíza