Smer-SD chcel zasiahnuť do relácie Na hrane: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Dátum:

Politické diskusie sú v drvivej väčšine vysielané v priamom prenose, pričom sa môžu aj v tomto prípade objaviť neočakávané udalosti. Tak sa stalo aj nedávno, keď mal do štúdia zavítať minister obrany Jaroslav Naď. Zdravotné problémy mu zabránili diskutovať o vojne na Ukrajine, no dostal druhú príležitosť.

Už minulý týždeň sa mohli diváci tešiť na duel Jaroslava Naďa a predsedu strany SNS Andreja Danka. Iba pár hodín pred vysielaním však šéfa rezortu obrany začal trápiť obličkový kameň, v dôsledku čoho musel byť hospitalizovaný. Televízia JOJ sa však rozhodla, že k diskusii predsa len dôjde, pričom moderátorka Jana Krescanko Dibáková prezradila aj zákulisné informácie.

V úvode vysvetlila divákom, že relácia sa po prvýkrát nevysiela v priamom prenose, keďže Naď je krátko po operácii a nakrúcanie vo večerných hodinách by zvládal zrejme ťažšie. Taktiež uviedla, že Danko bol do diskusie pozvaný predovšetkým kvôli jeho priateľstvám s ruskými politikmi na čele s Vladimirom Putinom.

Dibáková zároveň upozornila, že na mieste šéfa strany SNS mal sedieť zástupca strany Smer-SD. ,,Strana Smer nám ale do tejto relácie chcela, môžeme otvorene povedať, nanútiť poslanca, ktorý je známy tým, že kraľuje rebríčku hoaxov, nepravdivých informácií, má agresívne vystupovanie a televízia JOJ sa rozhodne nechce zapojiť do informačnej vojny. Strane Smer tým pádom odkazujeme, že reláciu si moderujeme sami a výber hostí je vyložene na tvorcoch tejto relácie,“ nahnevane odkázala opozičnej strane, pričom je jasné, že hovorila o poslancovi Ľubošovi Blahovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO, Richard Takáč – poslanec NR SR, TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...