Smer-SD zorganizoval protivládny protest: Fico vyzýva Slovákov, aby..!

Dátum:

Včera (26. januára) v podvečerných hodinách sa pred Prezidentským palácom uskutočnil protest proti obrannej dohode s USA, povinnému očkovaniu i zdražovaniu cien potravín a energií. Opoziční poslanci si tak zobrali na mušku všetkých vládnych predstaviteľov.

Predstavitelia viacerých opozičných strán sa spojili a spoločne sa rozhodli prehovoriť k protestujúcim občanom. Sú totiž presvedčení, že jediným riešením sú predčasné parlamentné voľby. ,,Slovensko musí byť pripravené na povstanie občanov proti vláde,“ vyhlásil Robert Fico, ktorý plánuje znova začať s petičnou akciou za referendum, ktorým by sa skrátilo volebné obdobie.

Ľuboš Blaha následne vyzýval ľudí, aby skandovali ,,nikdy proti Rusku“. Na pódium sa postavil aj člen mimoparlamentnej strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok, Artur Bekmatov z hnutia Socialisti.sk, a dokonca aj šéf strany SNS Andrej Danko, ktorý vyhlásil, že si vie pokojne predstaviť Fica v pozícií prezidenta našej krajiny.

Na celý priebeh protestu dohliadala aj polícia, ktorá sledovala možné narušenie verejného poriadku alebo páchanie inej protiprávnej činnosti. ,,Zo srdca ďakujeme obrovskému množstvu ľudí, ktorí ukázali tentokrát v Bratislave, čo si myslia o deštrukcii sociálneho a právneho štátu, o obrovskom zdražovaní a ohrozovaní bezpečnosti Slovenska vládou E. Hegera a prezidentkou Z. Čaputovou,“ zverejnila strana Smer-SD po skončení hromadného stretnutia na sociálnej sieti.

Vyjadrenie členov strany Smer-SD

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Smer-SD  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...